You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Mathieu Delacroix / Matthew Hitt on Pon Gru 14, 2015 1:07 pm

avatar

Mathieu Delacroix
26 - Paryż - Matthew Hitt - Dark Water
Mathieu urodził się w Paryżu. Jego ojciec jest politykiem, mama zajmuje się domem, a młodsza siostra, Cecilie, to początkująca dziennikarka.
Mattie nie wygląda na swój wiek. Jego wygląd przywodzi na myśl słodkiego nastolatka, którym w rzeczywistości nie jest, bo nie dość, że ma 26 lat, to jeszcze wcale nie jest takim aniołkiem. Ukończył politologię, ale właściwie tylko po to, żeby usatysfakcjonować rodziców, bo sam w ogóle nie planował studiować. Prowadzi dość beztroskie życie, bo za wszystko płacą rodzice. Oczywiście nieustannie rozgląda się za pracą, ale żadna nie odpowiada jego wymaganiom. Przez chwilę pracował jako barman, ale szybko mu się to znudziło.
Mathieu, wbrew pozorom, jest raczej niegrzecznym chłopcem - jego życie to wieczna impreza, nie stroni od wszelkiego rodzaju używek i jest łamaczem niewieścich serc! Odpowiedzialnością wykazuje się tylko wtedy, kiedy chodzi o jego siostrę; za żadne skarby nie da jej nikomu skrzywdzić.
Lubi alkohol, cytrusy, słodycze, imprezy i obiadki mamusi.
Nie lubi wczesnego wstawania, świąt, facetów kręcących się przy jego siostrze i pustych dziewczyn.
tekst tekst tekst tekst tekst
Zobacz profil autora http://helloparis.up-with.com/t242-mathieu-delacroix-manu-rios#6 http://helloparis.up-with.com/t251-mattie#625 http://helloparis.up-with.com/t248-mathieu#622

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach