You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Charlotte Rieux/Barbara Palvin on Pon Gru 14, 2015 3:29 pm

avatar

Charlotte Rieux
21 - Paryż - Barbara Palvin - Skinny Love
Charlotte urodziła się niespełna 22 lata temu w Paryżu. Jest córką dwojga lekarzy, którzy - jak nietrudno się domyślić - bardzo chcieli, żeby córka poszła w ich ślady. Tak się jednak nie stało, bo choć medycyna wydaje się Lottie interesująca, to woli w życiu robić coś, co jest bezpośrednio związane z jej pasją. Tym oto sposobem znalazła się na dziennikarstwie i ma nadzieję, że po zakończeniu studiów zostanie dziennikarką sportową. Uwielbia bowiem sport, a w szczególności piłkę nożną. Sama prowadzi dość aktywny tryb życia - ćwiczy, biega, chodzi na jogę i stara się nie jeść fast foodów, ale ma słabość, do wszystkiego, co czekoladowe.
Na ogół jest miła i sympatyczna dla wszystkich, ale nie da sobie w kaszę dmuchać. Jest ambitna i nie należy do osób, które szybko odpuszczają. Lubi sobie czasem poironizować. W głębi duszy jest bardzo wrażliwa, ale stara się tego nie okazywać, bo boi się, że ktoś mógłby to niecnie wykorzystać.
Lubi aktywny tryb życia, sport, kolorowe drinki i czekoladę.
Nie lubi nudy, wątróbki i nachalnych mężczyzn.
tekst tekst tekst tekst tekst
Zobacz profil autora http://helloparis.up-with.com/t247-charlotte-rieux-barbara-palvi http://helloparis.up-with.com/t250-lottie#624 http://helloparis.up-with.com/t249-charlotte#623

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach