You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 caleb followill / ash stymest on Pon Gru 14, 2015 4:13 pm

avatar

calef followill
25 - paryż - ash stymest - rebel yell
Caleb urodził się w Paryżu i naprawdę aż dziwne jest to, że dożył swojego wieku. Dość luźno podchodzi do życia oraz do swojego ciała, co widać na pierwszy rzut oka - niedbałe oraz DIY tatuaże szpecą całe jego ciało. Kiedyś marzył o tym, żeby być żołnierzem (pozdro misja Afganistan na poprzednim Paryżu  I love you), jednak wybrał los buntownika bez większego powodu. Każdy jego dzień jest mniej więcej taki sam: trochę piwa, trochę papierosów oraz głośna muzyka. Sam gra na perkusji, wychodzi mu to całkiem nieźle i nawet gra w zespole garażowym! Hoduję świnki morskie, śpiewa pod prysznicem, a drzewko bożonarodzeniowe trzyma zazwyczaj do Wielkanocy.
Przy pierwszym poznaniu może uchodzić za niewiarygodnego debila, jednak jest to tylko maska, którą sam sobie wybrał! Przynajmniej nikt od niego nic nie wymaga, a gdy naprawdę zachowa się w porządku, wszyscy tylko biją mu brawo. A w głębi duszy jest pluszowym misiem, który sypie brokatem!
Urodzony w Paryżu, jego ojciec był szewcem a matka krawcową.

Wszystko!  What a Face
Mleko.


miś przytulaś - roztargniony - gaduła
Zobacz profil autora http://helloparis.up-with.com/t253-caleb-followill-ash-stymest#6 http://helloparis.up-with.com/t257-caleb#631 http://helloparis.up-with.com/t256-calebowe#630

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach